Palveluohjaaja Helsinki-Vantaan lentoasemalle

(also in English below)

Onko työskentelytapasi oma-aloitteinen ja palveluhenkinen? Nautitko vastuullisesta ja itsenäisestä roolista asiakasrajapinnassa? Tule osaksi yhtenäistä palvelutiimiämme!  Meillä et työskentele yksin, vaan olet osa työyhteisöä - sellaisena kuin olet.

Etsimme nyt joukkoomme PALVELUOHJAAJAA Helsinki-Vantaan lentoaseman terminaalisiivoukseen!

Tehtävänkuva

Palveluohjaajan työtehtävissä vastuualueellesi kuuluu siivoukseen osallistumisen lisäksi palveluesimiehen avustaminen kohteen päivittäisen arjen ohjaamisen, perehdytysten ja laadunseurannan muodossa.

Tehtävässä menestyminen edellyttää vuorotyövalmiutta, joustavuutta sekä suomen ja englannin kielen taitoa. Arvostamme siivousalan koulutusta ja muutaman vuoden työkokemusta.

Tarjoamme sinulle

Motivoituneella tekijällä on mahdollisuus edetä aina esimiestehtäviin asti - pyrimme siihen, että työntekijämme työskentelevät meillä tyytyväisinä ja pitkään!

Pidämme huolta henkilöstömme osaamisen kehittämisestä sekä työhyvinvoinnista. Pyrimme siihen, että työntekijämme työskentelevät meillä tyytyväisinä ja pitkään. Työntekijänämme saat käyttöösi kattavat konsernityrityksen henkilöstöedut.

RTK-Palvelu tarjoaa osaajilleen kattavan perehdytyksen ja sisäisten koulutus- ja etenemismahdollisuuksien lisäksi täyden tuen ammattitutkintojen suorittamiseen työn ohessa.

Työsuhde

Työsuhde on kokoaikainen ja vakituinen. Työt alkavat sopimuksen mukaan. Työtä tarjotaan kolmessa eri vuorossa sekä arkisin että viikonloppuisin. Palkkaus kiinteistöalan TES, työtehtävästä ja kokemustasostasi riippuen.

Työnsuorittamispaikan takia tehtävään valitulle henkilöille suoritetaan perusmuotoinen turvallisuusselvitys.

Kiinnostuitko? Hae paikkaa jo tänään ja liity kasvavaan joukkoomme!

RTK-Palvelu Oy

RTK-Palvelu Oy on suomalainen kiinteistöpalvelujen erikoisosaaja jo 50 vuoden kokemuksella. Palveluksessasi on yli 3 000 ammattilaista, jotka huolehtivat erilaisista kiinteistöistä ja liikennevälineistä ympäri Suomen. Asiakkaitamme ovat niin teollisuusyritykset, hotellit, laivat, satamat kuin vaativat liikekiinteistötkin. Asiakaskeskeisyys ja jatkuva kehittäminen näkyvät vahvasti arvoissamme. Kattavat ja sertifioidut palvelumme takaavat laadukkaan lopputuloksen. Meille asiakaskokemus on aina tärkein!

Is your way of working self-initiative and service-oriented? Do you enjoy a responsible and independent role in the customer service? Become a part of our united service team! With us, you don't work alone, you are part of a working community - as you are.

We are hiring SUPERVISOR to work in terminal cleaning services on the Helsinki-Vantaa airport.

As a service coordinator you will work closely with the supervisors to ensure the successful daily operations of the cleaning unit, taking part in tasks such as quality control and guiding cleaning workers.

To succeed in this positions, a willingness to work in shifts, flexibility and Finnish and English language skills are required.  We value a profession in the cleaning industry and a few years of work experience.

We offer you

A motivated worker has the opportunity to progress all the way up to managerial positions - we strive to ensure that our employees work for us satisfied and for a long time!

We take care of the development of our personnel's skills and well-being at work. We strive to ensure that our employees work for us satisfied and for a long time. As our employee, you have access to the comprehensive personnel benefits of the group company.

In addition to comprehensive orientation and internal training and advancement opportunities, RTK-Palvelu offers its experts full support for completing professional degrees while working.

Employment relationship

The employment relationship is full-time and permanent. The work starts according to the agreement. Work is offered in three different shifts both on weekdays and on weekends. Salary in Collective agreement for workers in the property services sector depending on the task and your experience level.

Due to the place of work, a basic security clearance is needed for the persons selected for the task.

Were you interested? Apply for a position today and join our growing team!

RTK-Palvelu Oy is a Finnish specialist in property services with over 50 years of experience. With us, you’ll have access to over 3 000 professionals looking after different properties and means of transport across Finland. Our customers include industrial companies, hotels, ships, ports and highly demanding business premises alike. Our values strongly reflect a customer-driven approach and continuous development. Our comprehensive and certified service range ensures top-quality results. We always put customer experience first!

Hakuaika alkaa: 23.04.2024 09:00Hakuaika päättyy: 15.05.2024 23:59

Luokittelut
Kaupunki
Espoo, Helsinki, Vantaa
Toimiala
Kiinteistöhuolto ja siivous
Työpaikan sovittaminen
Työn vaatimustasot
Työntekijä
Alueet
Uusimaa
Osaamisalat
Siivouspalvelut